Zeki Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zeki Forum

Hoşgeldiniz

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BlueAngeL'den Fıkra Arşivi

2 posters
YazarMesaj
BlueAngeL
Yeni Üye
Yeni Üye
BlueAngeL

Kadın
İş/Hobiler : Öğrenci
müzik tarzın : Blues Rock

Kişi Sayfası
Altın:
BlueAngeL'den Fıkra Arşivi Left_bar_bleue100/100BlueAngeL'den Fıkra Arşivi Empty_bar_bleue  (100/100)
Uyarı:
BlueAngeL'den Fıkra Arşivi Left_bar_bleue100/100BlueAngeL'den Fıkra Arşivi Empty_bar_bleue  (100/100)
Rep:

BlueAngeL'den Fıkra Arşivi Empty
MesajKonu: BlueAngeL'den Fıkra Arşivi   BlueAngeL'den Fıkra Arşivi EmptyPtsi Ara. 07, 2009 8:17 pm

Kanca

Sahil kasabasindaki meyhaneye giren tek bacagi, tek kolu ve tek gözü olmayan kara korsan müsterilerin derhal dikkatini çekmis.
Tahta bacagini ileri dogru uzatip kanca kolunu yanindaki iskemleye dayadiktan sonra içkisini yudumlayan korsana meyhanedekiler biraz hosbesten sonra merakla sormuslar:
- Bacagini nerede kaybettin?
- Preveze deniz savasinda...
- Ya kolunu?
- Düelloda...
- Peki ya gözüne ne oldu?
- Güvercin pisledi...
- Güvercin pislemesi gözü kör eder mi?
- Güvercin pisledigi gün koluma kancayi yeni taktirmistim
http://www.forumturka.com
BlueAngeL
Yeni Üye
Yeni Üye
BlueAngeL

Kadın

Kişi Sayfası
Altın:
Uyarı:
Rep:

MesajKonu: Geri: BlueAngeL'den Fıkra Arşivi   BlueAngeL'den Fıkra Arşivi EmptyPtsi Ara. 07, 2009 8:17 pm

İskoç Yöntemi

İskoç gencin birisi, evlendigi günün ertesi Amerika'ya çalismaya gider. 2 sene sonra vatanından eline bir telgraf gelir:
"Karın öldü stop. Acele gel stop."
İskoç atlar ilk uçağa ve memleketine döner. Hanımının başucuna gider ve başlar yakarmaya. Kiraz dudaklarına doyamadım, elma göğüslerine doyamadım derken şehvete gelir ve ölü hanımını becerir. İş buya hanımı birden canlanır
. Bir kaç gün daha memleketinde kalan iskoç tekrar Amerikaya döner.
Aradan bir iki yil daha geçtikten sonra, eline bir telgraf daha geçer:
"Amcanın oğlu öldü stop. Gelmene gerek yok stop. Bütün köy bir haftadır uğraşıyoruz stop
BlueAngeL
Yeni Üye
Yeni Üye
BlueAngeL

Kadın

Kişi Sayfası
Altın:
Uyarı:
Rep:

MesajKonu: Geri: BlueAngeL'den Fıkra Arşivi   BlueAngeL'den Fıkra Arşivi EmptyPtsi Ara. 07, 2009 8:18 pm

Doktor Çok Kızdı

Adam doktora gitmişti. Muayeneden sonra doktor : -Sana suppozituvar yazıyorum. Akşamları uygularsın der. Adam eve geldikten sonra karısına sorar.
-Suppozituvar ne demek?
-Ben nerden bileyim aç telefonu doktora sor.
Adam doktora telefonda suppozituvarın nasıl kullanılacağını sorar.
Doktor yanıtlar.
-Rektal yoldan kullanacaksın.Ve telefonu kapatır. Adam karısına döner ve : -Rektal yol ne demek?
-Ayol delimisin ben nereden bileyim doktora sorsana.
Adam bu sefer de rektal yoldan kullanmak nedir diye sorar.
Doktor yanıtlar.
-Anal yoldan uygulayacaksın. Adam yine anlamamıştır. Tekrar sorar :
-Anal yol nedir? Doktor tekrar yanıtlar.
-Kıçına sok kardeşim. Ve telefonu kapatır. Adamın yüzü buruştuğu için karısı sorar.
-Doktor ne dedi?
-Valla adamın ne dediğini anlamadğm ama çok kızdı sanırım. İlacı kıçına sok dedi
BlueAngeL
Yeni Üye
Yeni Üye
BlueAngeL

Kadın

Kişi Sayfası
Altın:
Uyarı:
Rep:

MesajKonu: Geri: BlueAngeL'den Fıkra Arşivi   BlueAngeL'den Fıkra Arşivi EmptyPtsi Ara. 07, 2009 8:18 pm

Siyanürlü Karpuz

Bir karpuz tarlası olan çiftçi, her aksam tarlasına çocuklariın dadandığını ve birkaç karpuzun eksildiğini farketti. Epey düşündukten sonra, tarlaya bir uyari levhasi koymaya karar verdi.
"Dikkat! Karpuzlardan birine siyanür enjekte edildi! "
Ertesi akşam karpuz yiyemeden kaçan cocukları keyifle izledi.
Bir hafta sonra, çiftci tarlasında geziyordu. Karpuzlarıniı kontrol ederek eksik olmadığıı düşünürkenken gözü kendi levhasının yanına konan bir levhaya ilişti
"Şimdi o karpuzlardan iki tane var !"
BlueAngeL
Yeni Üye
Yeni Üye
BlueAngeL

Kadın

Kişi Sayfası
Altın:
Uyarı:
Rep:

MesajKonu: Geri: BlueAngeL'den Fıkra Arşivi   BlueAngeL'den Fıkra Arşivi EmptyPtsi Ara. 07, 2009 8:19 pm

Kravat istiyorum

Günün birinde bir adamın akşam patronla yemeği varmış. Adam takım giysisine çok güzel ve görkemli bir kravat almak istiyormuş. Bir mağazaya gitmiş.Yanına bir kadın yaklaşmış ve sormuş:
-Ne arzu etmitiniz efendim?
-Bir kravat alacaktım.
Kadın: -Bizde müşteriyi memnun etmek esastır kravatlarimiz 2. kattadır.
Adam 2. kata çıkmış. Adam kadına bir kravat istiyorum demiş ve kadın sormus:
-Kravatınız renkli mi olsun yoksa siyah beyaz mı?
Adam: -Renkli olsun, demiş.
kadın: -Bizde müşteriyi memnun etmek esastır lütfen bir kat yukarı çıkın, demiş.
Adam çıkmış. Kadına ben renkli bir kravat istiyorum demiş.
Kadın: -Kravatınız renkli ve üstünde çizgiler mi olsun yoksa renkli ve üstünde çiçekler mi demiş?
Adam : -Çiçekler olsun,demiş.
Kadın: -Bizde müşteriyi memnun etmek esastır lütfen bir kat yukarı çıkın,demiş.
Adam bi kat daha yukarı çıkmış.
Kadına: -Renkli ve desenleri çiçekli olan bir kravat istiyorum,demiş.
Kadın: -Kravatınızdaki çiçeklerin fonu koyu renk mi açık mı olsun ,demiş.
Adam: -Açık renk olsun,demiş.
Kadın: -Bizde müsteriyi memnun etmek esastır lütfen bi kat yukarı çıkın,demiş.
Adam renkliydi, açıkdıkoyuydu, çizgiliydi, fonu açıktı, maviydi, sarıydı derken 36. kata ulaşmış ve sinirli bir halde istediği kravatın özelliklerini saymış.
Kadın: -Alacağınız kravat bu giysinizin üstüne mi olacak yoksa başka bir giysinizin üstüne mi, diye sormuş.
Adam: -Evdeki bir takımımın üstüne demiş.
Kadın: -Bizde müşteriyi memnun etmek esastır,eğer vereceğimiz kravat takımınızın üstüne olmazsa bu bizim disiplin kurallarımıza uymaz lütfen evdeki giysilerinizi getirin, demiş.
Adam sinirli bir halde asansöre doğru yürümüş ve o anda asansörün içinden yarı çıplak bir adam çikmış ve demiş ki:
-Bu popom bu da klozet kapağım lütfen verin artık şu tuvalet kağıdını!
Caner
Admin
Admin
Caner

Erkek

Kişi Sayfası
Altın:
Uyarı:
Rep:

MesajKonu: Geri: BlueAngeL'den Fıkra Arşivi   BlueAngeL'den Fıkra Arşivi EmptyPaz Ara. 13, 2009 3:28 am

eeğine sağlık fakat hepsini bir konuya yazmana gerekmez yeni konuda açabilirdin Very Happy
https://zekiforum.yetkin-forum.com

BlueAngeL'den Fıkra Arşivi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-